image01

Наша компанія є платіжним провайдером та надає послуги у сфері електронної комерції.

Ми налагодимо для вас приймання платежів з платіжних (банківських) карток, через системи інтернет-банкінг та електронні платіжні системи. До наших переваг відноситься:

- Широке коло платіжних методів;

- Можливість використовувати токен платіжних карток (здійснювати мотоплатежі, регулярні платежі тощо);

- Зручні інструменти по адмініструванню та перегляду статистики;

- Можливість здійснювати реєстрові виплати на платіжні картки, що може бути корисним у разі необхідності здійснити повернення коштів покупцю, виплатити страхові відшкодування, здійснити інші види виплат.

Наша тарифна політика відображає наш індивідуальний підхід до кожного клієнта та специфіки його бізнесу.

Всі послуги з переказу коштів надаються суб’єктам господарювання (що виступають як отримувачами, так і платниками) на підставі відповідних договорів, які встановлюють строки здійснення переказів, тарифи та інші умови взаємовідносин.

Крім того, ТОВ «Укрфінстандарт» має можливість запропонувати вам послуги з процесингу та програмне забезпечення для обробки фінансових операцій.

Повідомляємо, що ТОВ «Укрфінстандарт» не веде свою діяльність на територіях, окупованих терористичними організаціями ДНР і ЛНР. Ми з радістю готові продовжити співпрацю з контрагентами після звільнення зазначених територій та входу під контроль української влади